Tony Schejbal: V Příbrami vznikne legální graffiti stěna a chystají se další projekty

Antonín Schejbal.

PŘÍBRAM – V příštím roce by měla být součástí skateparku legální graffiti stěna. S nápadem oslovil pirátský zastupitel Antonín Schejbal nejprve starostu města a následně svůj nápad konzultoval se zkušenými writery. Výsledek by měl být hotový na jaře.

„Já osobně mám streetart rád a věřím, že legální prostor je v každém případě krok správným směrem. Jsem moc rád, že mi vedení města vyšlo vstříc. Dále bych chtěl poděkovat řediteli SZM Janu Slabovi, který vznik projektu umožnil,“ říká Antonín Schejbal.

Dalším projektem, u kterého by byl rád, kdyby byl zdárně dokončen je parkourové hřiště a nová trampolína. „Zúčastnil jsem se setkání s občany pořádaného městem. I v tomto ohledu držím SZM palce,“ dodává Schejbal.

Dále doufá, že příští rok otevře své brány letní kino. „Dle mého názoru není nezbytné, aby se v něm promítaly ty nejnovější filmy vyžadující nejmodernější technologii. Myslím si, že většina Příbramáků by se ráda zašla podívat například na Pelíšky, nebo jiné oblíbené české i světové filmy,“ uvedl k tématu letního kina Antonín Schejbal s tím, že podle něj místo investice do drahé promítačky by bylo vhodnější vložit peníze do zvelebení sedaček a sociálních zařízení v objektu letního kina.

Komentáře