SZM chystají příměstský tábor o jarních prázdninách

Foto: archiv SZM

PŘÍBRAM – Plavání, bruslení, míčové hry a hromada zábavy to všechno nabídne příměstský tábor, který na letošní jarní prázdniny chystají pro děti Sportovní zařízení města Příbram.

„Dětem, které o jarních prázdninách zůstávají ve městě, nabízíme možnost kvalitně využít jejich volný čas. Budou se skvěle bavit a zároveň se naučí něco nového, podpoří své zdraví a rozvinou kreativitu,“ uvedl ředitel SZM Jan Slaba.

Sportovní příměstský tábor se uskuteční od 5. 3. do 9. 3., každý den od 8 do 15:30 hodin. V programu je plavání a hry ve vodě, bruslení, pohybové a míčové hry či výtvarné tvoření. Tábor je určený pro děti od 6 do 14 let, mohou se přihlásit buď na celý tábor, nebo jen na jednotlivé dny.

Účastníci si mohou v pokladně příbramského bazénu vyzvednout přihlášku, kde najdou podrobný program, více informací i cenu, jejíž součástí jsou i obědy. Přihlášku je nutné odevzdat nejpozději sedm dní před termínem zahájení tábora opět v pokladně bazénu, nebo poslat e-mailem do SZM.

Sportovní Příměstský tábor se letos bude stejně jako v loni konat také o letních prázdninách ve dnech: 16. 7. – 20. 7. 2018 a 6. 8. – 10. 8.  Jedná se tatím o předběžné termíny a mohou se ještě posunout. Přihlášky budou v pokladně příbramského bazénu k vyzvednutí v květnu.

Komentáře