Střediska SZM mají vlastní „Ztráty a nálezy“

Na Novém rybníku fungují "Ztráty a nálezy" v pokladně Adventure golfu. Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Asi se to stalo už většině z nás, že někdy někde něco ztratil. Pro takové případy existují „Ztráty a nálezy“, a ty mají ve všech svých střediscích i Sportovní zařízení města Příbram (SZM).

V areálu Nového rybníka tato služba funguje na informacích, kde lze také odevzdat věc nalezenou. Informace se nacházejí v horní části areálu, ve stejné budově kde se je pokladna Adventure golfu. „V areálu se našly od začátku sezóny několik klíčů, batoh i mobilní telefon. Věci většinou najdou naši zaměstnanci při úklidu areálu, někdy však přijdou s nálezem i sami návštěvníci,“ říká ředitel SZM Jan Slaba a dodává, že je rád, že se tací, co nalezenou věc vrátí, mezi námi stále najdou.

V případě ztráty či nálezu věci v krytém či na venkovním bazénu je možné se obrátit na obsluhu poklady aquaparku. „Nemusí to být vždy velká věc. V okolí bazénu se často najde i zapadlá náušnice nebo třeba čepice zapomenutá ve skříňce,“ říká manažer příbramského bazénu Lukáš Kozohorský. Na zimním stadionu se ztracenými či nalezenými věcmi jako jsou klíče, mobily a další rádi pomohou na recepci ve velké hale.

Pokud ztrátu věci zjistíte například až doma, stačí navštívená střediska obvolat a zeptat se.

Kontakty:

Areál Nový rybník, hřiště pod Svatou Horou: 601 126 006

Aquapark, sportovní hala: 318 621 384

Zimní stadion: 318 626 649

Komentáře