S chladnějším počasím zloději zřejmě doplňují šatník, ale myslí i na hygienu či zábavu

Ilustrační foto.

PŘÍBRAMSKO – Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do několika domů či bytů. Vzhledem k tomu, na co zaměřili svou pozornost a s ohledem na fakt, že rána už bývají chladnější, se dá konstatovat, že se zloději zřejmě připravují na zimu.

Mezi 10. a 15. zářím zatím nezjištěný pachatel vnikl do výtvarné místnosti v jednom obytném domě v Příbrami. „Ukradl odtud pět souborů deskových her, fotbalový míč, roli papírových utěrek a nádobu s mýdlem, vše v hodnotě dva a půl tisíce korun,“ řekla policejní mluvčí Monika Schindlová.

V dnech od 13. do 16. září se neznámý zloděj vloupal do bytu v ulici Bratří Čapků v Příbrami. „Z bytu vzal bundu, šampon, sprchový gel a léky. I v tomto případě činila škoda kolem dvou tisíc korun,“ uvedla Monika Schindlová.

V katastru obce Chotilsko zavítal nezvaný návštěvník někdy v době od 1. do 16. září do rekreační chaty. Hodilo se mu z ní nějaké oblečení, potraviny a reproduktor, šlo o věci v hodnotě necelých čtyř tisíce korun. Poškozením dveří však způsobil další škodu ve výši 80 tisíc korun.

Komentáře