Původně zamýšlený grilovací koutek se změnil na posezení pro rodiny

Rodinný koutek na Novém rybníku. Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Areál koupaliště Nový rybník má další nový prostor pro své návštěvníky. Na místě bývalých sprch vzniklo nově vytvořené posezení pro rodiny s dětmi. Podle původních plánů ale v místě měl být grilovací koutek, který ovšem v jeho zamýšlené podobě nepovolili hygienici.

Proto se řešilo, co s nově zastřešeným prostorem udělat. Jako možné řešení se ukázalo využívat ho pro případný pronájem na uspořádání rodinné oslavy, přátelského setkání, teambuildingu a podobně. Původně zamýšlený grilovací koutek narazil u hygieniků například v oblasti potřebné údržby a úklidu grilu v případě využívání širokou veřejností.

„Kolaudace zastřešeného posezení proběhla ještě v srpnu, posezení je nyní plně k dispozici pro rodinné oslavy či posezení s přáteli,“ říká ředitel SZM Jan Slaba. Pronájem rodinného koutku vyjde na 500 korun na půl dne. K tomuto přístřešku nabízejí Sportovní zařízení města Příbram také možnost zapůjčení grilu či dokonce zajištění kompletního cateringu. „Kreativitě návštěvníků se meze nekladou a můžeme se domluvit téměř na čemkoli, od jednoduchého občerstvení až po kompletní zajištění oslavy,“ říká vedoucí SeZaM bistra Nový rybník Jaroslava Kozohorská.

Jeho prostory SZM nabízí k možnému pronájmu také, ale v jeho případě není stanovena přesná cena za pronájem, a to z toho důvodu, že jednotlivé požadavky klientů se mohou hodně lišit. „Připravují se tak vždy konkrétní kalkulace a cenové nabídky,“ dodává Jaroslava Kozohorská s tím, že SZM nabízí pronájem vnitřního posezení bistra dokonce v zimním období.  

Komentáře