Rekonstrukce kabin na zimním stadionu přilákala pozornost hokejového svazu

Chystaná oprava zázemí na zimním stadionu zaujala i Slavomíra Lenera

PŘÍBRAM – Zimní stadion čeká obnova hokejových kabin. Investice by se měla pohybovat kolem dvou miliónů korun. Podle místostarostky Aleny Ženíškové tato akce zaujala i český hokejový svaz.

Pokud se vše podaří podle plánu, mohl by se hokej v Příbrami opět dostat do popředí zájmu. „Zájem projevil například Stanislav Lener, který by chtěl, aby tady do budoucna hrála reprezentace,“ informovala Alena Ženíšková s tím, že i další organizace podle vedení města vnímají změny, ke kterým v poslední době v Příbrami dochází.

Samotná rekonstrukce hokejových kabin by měla být hotová do března příštího roku. „Mým snem je naplnit hokejovou halu a pevně věřím, že toho brzy dočkáme,“ dodala příbramská místostarostka. Vedle hokejových kabin by rekonstrukcí měly projít také toalety, kde město plánuje investici kolem tří miliónů korun. Před letošními městskými oslavami prošel rekonstrukcí také hotel na zimním stadionu i obě ledové plochy. „Také ta ekonomika zimního stadionu je výrazně lepší než v předchozích letech,“ doplnil místostarosta Václav Švenda. Podle něj bude pro zimní stadion přínosem také chystaná rekonstrukce aquaparku, po které by obě zařízení mohly fungovat ještě lépe.

Komentáře