Pozítří můžete v Příbrami diskutovat s předsedkyní Mandátového a imunitního výboru sněmovny Miroslavou Němcovou

PŘÍBRAM – Do Příbrami ve čtvrtek v podvečer zavítá předsedkyně Mandátového a imunitního výboru sněmovny Miroslava Němcová. Veřejnost se s ní může setkat v půl šesté večer v prostorách restaurace Švejk Na Příkopech v Příbrami I, kde se uskuteční veřejná beseda.

Před blížícími se parlamentními volbami bude zřejmě jedním z hlavních témat vydání poslanců ANO Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo nebo možnost, že by právě Miroslava Němcová byl kandidátkou ODS za prezidentku České republiky, přestože ona sama tento návrh odmítla. Ovšem jak sami pořadatelé besedy říkají, ptát se Miroslavy Němcové bude možné téměř na cokoli.

Miroslava Němcová se v minulosti pokusila mimo jiné kandidovat proti Mirkovi Topolánkovi na post předsedkyně strany, v době tzv. kauzy Nagyová, kvůli které padla vláda Pavla Nečase, kritizovala postup policejního Útvaru pro odhalovaní organizovaného zločinu za to, že nevysvětlil důvody razie na Úřadu vlády, nebo například třikrát navrhovala na Nobelovu cenu míru zachránce židovských dětí za 2. světové války Nicholase Wintona.

Komentáře