Policie žádá o pomoc při vyšetřování nehody u Chraštic

Ilustrační foto.

PŘÍBRAMSKO – Dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody. Ta se odehrála 3. srpna v půl jedenácté dopoledne na „Strakonické“ u Chraštic, konkrétně mezi 58 a 59 kilometrem ve směru z Prahy na Strakonice a Písek.

Řidič vozu Škoda Superb měl vjet do mírné levotočivé zatáčky u rybníka Nový, najet do svodidel a skončit vpravo v silničním příkopu. „Celá událost se měla odehrát proto, že se řidič snažil odvrátit střet s protijedoucí nákladní soupravou, jejíž návěs z důvodu smyku měl přejet do protisměru. Na základě provedeného šetření by se mohlo jednat o nákladní vůz výrobní značky MAN, oranžové barvy,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Čermáková.

Policisté se obracejí s žádostí o pomoc na případné svědky této dopravní nehody. „Konkrétně se obracejí na svědky, kteří viděli, jak k celé události došlo, nebo si všimli projíždějící nákladní soupravy. Policisté by také uvítali případné záznamy z palubních kamer,“ doplnila policejní mluvčí Jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění celé události, přijmou policisté na telefonním čísle 974 879 251 nebo na 974 879 503. Využít můžete také bezplatnou linku tísňového volání 158.

Komentáře