Policie obvinila třiašedesátiletého exhibicionistu

PŘÍBRAM – Koncem roku kriminalisté sdělili obvinění z přečinu výtržnictví třiašedesátiletému muži, který se v září dopustil na veřejnosti veřejného pohoršení.  

„V úmyslu dosáhnout svého sexuálního uspokojení onanoval v ulici K Zátiší v Příbrami, kdy měl přes klín přehozenou bundu. Objektem jeho zájmu byly tři dívky ve věku osmnácti let, které seděly na lavičce. Muž se k činu doznal, již v minulosti byl za obdobnou trestnou činnost souzen. Za uvedený trestný čin mu hrozí až tříletý pobyt ve vězení,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Setkání s exhibicionistou, s člověkem, který se odhaluje na veřejnosti, většinu občanů překvapí. Obnažování je pro dotyčného náhrada za sexuální život, vzrušuje ho pozornost lidí nebo tím chce někoho vyděsit a šokovat. „Dělá mu dobře, když ho lidé sledují, proto je důležité si takového člověka vůbec nevšímat, ignorovat ho, nepozorovat a nekomunikovat s ním, ani nijak jeho jednání nekomentovat, odejít pryč a okamžitě zavolat na tísňovou linku státní či městské policie,“ radí policejní mluvčí.

Komentáře