Podívejte se, kdo bude kandidovat za TOP 09

PŘÍBRAM – Vzhledem k blížícím se komunálním volbám je logické, že jednotlivé strany a hnutí představují své kandidáty. Podívejte se na kandidáty za TOP 09, kterou vede současný místostarosta města Václav Švenda.

Když jsme před čtyřmi lety nastupovali do vedení města, vládla zde blbá nálada. Město špatně hospodařilo, neuvážlivě rozprodávalo majetek a nebylo ochotné komunikovat s občany a řešit jejich problémy. I z hlediska kultury byla Příbram poměrně mrtvým městem. Ročně se odsud stěhovalo na tři stovky lidí, což se v třicetitisícovém městě výrazně projeví. Právě tento tristní stav nás do politiky přivedl.
Do voleb jsme tehdy šli s heslem “Hrát podle pravidel”, protože jsme velmi vážně pociťovali, že bez poctivého aktivního přístupu a větší otevřenosti radnice bude Příbram stále mrtvým městem a lidem se tu zkrátka nebude žít dobře. Za čtyři roky naší koaliční spolupráce jsme z tohoto směru poctivé politiky neuhnuli. Společnými silami se nám podařilo Příbram rozhýbat. Zprůhlednili jsme hospodaření města, peníze do sportu a kultury se začaly rozdělovat spravedlivěji. Pustili jsme se také do boje proti hazardu, kde zatím prohráváme, ale rozhodně se nevzdáváme. Podporujeme řadu kulturních událostí, některé tradiční a některé nové, začali jsme s plánováním nového akvaparku a odstartovali hlavní fázi rozsáhlého projektu Zelené páteře, abychom Příbramanům vytvořili město, kde budou chtít zůstávat. A skutečně, odliv obyvatel se ze stovek snížil na pouhých několik desítek a dále ustává.Naše Příbram je město, kde se investuje a nerozkrádá. Město, kde ulice žijí kulturou a ne hazardem. Město, které se hýbe sportem a ne korupčními kauzami. Věříme, že i v Příbrami se dá politika dělat slušně a poctivě. Postavím se za vás.

                                         

 

Komentáře