Pivovar Podlesí bude v sobotu hostit ples nosících maminek

Foto: archiv pořadatelů

PODLESÍ – Druhý dobročinný nosící ples se uskuteční v sobotu 15. února již od 14 hodin, neboť na tuto společenskou událost jsou zvány rodiny s dětmi jakéhokoli věku. Událost pořádají příbramské nosící maminky v čele s Markétou Pavláskovou, v programu je tak myšleno nejen na děti školou povinné, ale i na kojence a batolátka.

„Minulý rok jsme zaznamenaly velký zájem o ples a kapacita sálu byla zaplněna do posledního místa. Celkový ohlas plus výtěžek z plesu předčil naše očekávání, proto jsme se i letos s nosícími maminkami z příbramského regionu rozhodly společenskou událost pro rodiče s dětmi zopakovat,“ uvedla Markéta Pavlásková s tím, že i letos poputuje veškerý výtěžek plesu na dobré účely, konkrétně spolku pro Radost Příbramáčkům.

Hosté se mohou těšit na skvělé aranžmá sálu Pivovaru Podlesí u Příbrami, bohatý kulturní program, stovky darů, kolo štěstí, taneční parket, ale především na jedinečnou atmosféru bálu. „Tuto společenskou událost si užijí nejen děti, ale i dospělí. Tak si s námi přijďte zatančit, ale hlavně se pobavit,“ doplnila hlavní organizátorka.

V úspěch letošního plesu věří i předsedkyně spolku Radost Příbramáčkům Jana Havelková. „Loni se opravdu vydařil a výtěžek šel malé Elle. Letos půjde výtěžek malému Maximkovi a věřím,že se tento ples opět povede stejně jako loni,“ říká Jana. 

Komentáře