Oba bazény se už těší na letní návštěvníky

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Letní prázdniny se blíží mílovými kroky a počasí posledních dní ukazuje, bude fajn je trávit někde u vody. Na nápor návštěvníků se tak připravují oba příbramské bazény. Krytý i venkovní.

Sportovní zařízení města proto na 30. června v době od 8 do 14 hodin naplánovaly v krytém bazénu sanitární den. Venkovní bazén bude otevřený už od 10 hodin a přejde tak na letní provoz o den dříve. „Ve čtvrtek 30. června se bude možné přijít vykoupat ráno od 6 do 8 hodin, poté bude probíhat důkladné čištění bazénu, dezinfekce školních plaveckých pomůcek a další přípravy na prázdninový provoz. Od 14 hodin bude bazén opět přístupný veřejnosti,“ zve do krytého bazénu ředitel SZM Jan Slaba.

O prázdninách se nekoná plavecká výuka, pro veřejnost je tak krytý bazén ve všední dny otevřený vždy od 6 do 22 hodin bez pauzy, také tobogany budou otevřené denně od 10 do 20 hodin.

Na léto venkovní bazén prodlužuje provozní dobu. Letní každodenní provoz od 10 do 20 hodin bude zahájený už 30. června. „Tato provozní doba je platná až do konce srpna, vždy však v závislosti na aktuálním počasí,“ dodává Slaba.  

Na své si přijdou i „saunaři“. Sauna bude i nadále v provozu úterý až čtvrtek od 18 do 21 hodin.

Venkovní bazén Foto: SZM Příbram

Komentáře