O víkendu bude centrum Příbrami patřit divadlu

PŘÍBRAM – Od pátku do neděle 13. – 15 října ožije centrum města dramatickým uměním. Kolektiv Odrazu pořádá Divfest, divadelní festival pro děti a dospělé. Jeho hlavním pódiem se stane tělocvična Waldorfské školy v Hornické ulici, na představení se ale můžete těšit i v Pražské ulici.

V rámci programu Vás čeká čtrnáct představení pro děti i dospělé. V pátek festival otevřou večerní performance v Pražské ulici. V sobotu pak můžete na Waldorfu navštívit mimo jiné divadlo příbramského uskupení Pivní bratři, oceňované představení Sbohem, zůstávám!, inscenaci Barbora, ve které se představí nominant ceny Thálie či loutkové představení pro děti Sedlák a Plivník. V neděli pak příbramáci uvedou zajímavou inscenaci Cimbuření, navštívit mimo jiné můžete i atraktvní představení pro děti i dospělé Škvoráci.

Mimo divadel se můžete těšit i na zajímavý doprovodný program. Organizátorský tým si pro širokou veřejnost připravil množství dílniček, workshopů pohybových i výrazových, malování henou, swap oblečení či prodejní výstavu. Vstup na celý program je volný.

Komentáře