Novák fest se blíží

PŘÍBRAM – Novák Fest se koná v polovině června v areálu Nového rybníku.  Ten se stane na jeden den jedním velkým sportovištěm, vědeckou laboratoří nebo hudebním pódiem. Letošní datum konání připadá na neděli 19. června.

Každý ročník této akce má svoje téma a podtitul. Letošním tématem jsou superhrdinové a podtitul – Najdi svoji supervlastnost. Po areálu se budou pohybovat nejen superhrdinové, ale také ninjové, cirkusáci z La Putyky nebo malý chemici z Techmanie, kteří budou objevovat to, jaká supervlastnost jejich nejlepší.

„Akce je určena primárně pro děti a rodiče, ale cílová skupina je napříč věkem i pohlavím. Rozlehlý areál Nového rybníku je vždy rozdělen na několik zón. Letošní ročník bude rozdělen do 7 zón a to podle vlastností superhrdinů – rychlost, síla, vynalézavost, obratnost, přesnost, vytrvalost či odvaha. Chybět nebude také vesnička superhrdinů,“ zve na akci vedoucí městského kulturního centra Vlasta Ševr.

Jednotlivá stanoviště mají na starosti kluby, spolky, neziskové organizace či školy z našeho města, které jsou doplněny (z menší části) komerčnímu subjekty.

Vstup na akci je zdarma. Ve videu městského kulturního centra se můžete podívat, jak na akci vypadalo loni.

Komentáře