Nepříznivé počasí protáhne práce na kruhovém objezdu

Foto: ŘSD

PŘÍBRAM – Oprava a úprava kruhového objezdu u Dolejší Obory komplikuje už několik týdnů dopravu v celém městě. Nyní do průběhu prací zasáhlo i nepříznivé počasí. To bude mít vliv na dokončení právě prováděné etapy stavby.

„Z důvodu nepříznivých klimatických podmínek dojde dle informace zhotovitele stavby k posunu termínů dokončovacích prací na právě realizovaných výjezdech z kruhového objezdu. Z tohoto důvodu potrvá jejich uzavírka do 18. května. Městská hromadná doprava bude i nadále provozována po objízdné trase,“ uvedla tisková mluvčí města Eva Švehlová.

Počátkem týdne ještě Ředitelství silnic a dálnic, které stavební práce provádí, očekávalo, že by oprava kruhového objezdu mohla skončit už 16. května. „V pátek jsme přešli na poslední etapu s uzavřením větvě křižovatky do ulice Plzeňské. Po dohodě se zhotovitelem stavby byla o proti původnímu projektu změněna organizace prací, což se projevilo v navýšení počtu etap i změně dopravně inženýrského opatření,“ sdělil Martin Buček z komunikačního týmu ŘSD s tím, že pokud poslední etapa půjde podle předpokladů, podaří se křižovatku uvést do provozu téměř s týdenním předstihem již 16. května.

Komentáře