Městská policie v Dobříši má nové prostory

DOBŘÍŠ – Městská policie má nové prostory. Z podkrovních prostor v budově č.p. 230 se nyní přestěhovala do přízemí, aby byly její služby lépe přístupné veřejnosti.  

Stavební práce započaly v listopadu loňského roku. Po náročnějších úpravách přízemí z důvodu velké vlhkosti obvodových stěn a kleneb zde byly upraveny prostory pro městskou policii, která se sem také začátkem února přestěhovala.

Některé dokončovací práce na obvodových stěnách jako je anpříklad začištění ostění nových vchodových dveří a dokončení úprav fasády budou provedené až při příznivějších povětrnostních podmínkách. „Pracovníci městské policie se ale v nových prostorách už zabydleli. V současné době probíhají další úpravy ve druhém podlaží,“ řekl starosta Dobříše Stanislav Vacek.

Po tuto dobu se pracovníci správy majetku a evidence hrobových míst dočasně přestěhovali do kanceláří v podkroví po městské policii. Stavební firma by měla práce dokončit v březnu letošního roku. „Po dokončení prací budou opravené prostory ve druhém podlaží i podkroví sloužit jako kanceláře,“ dodal dobříšský starosta.

Komentáře