Marek Školoud je pětkou na středočeské kandidátce TOP 09 do Sněmovny

Zastupitel Marek Školoud (TOP 09).

PRAHA/PŘÍBRAM – Středočeská TOP 09 již zvolila své reprezentanty pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny. Jedničkou TOP 09 bude poslankyně Helena Langšádlová. Na pátém místě je pak příbramský zastupitel, předseda Spolku Pražské ulice a podnikatel Marek Školoud.

„Už více než rok se potýkáme s pandemií, bez světla na konci tunelu. Je to známka totálního selhání současné vlády. Jako předseda podnikatelského Spolku Pražské ulice denně jednám s obchodníky a živnostníky, kteří jsou na pokraji svých finančních možností. V koalici SPOLU jsme připraveni dostat naši zem z krize zdravotní i ekonomické. Nenecháme české živnostníky padnout,“ říká ke svému zvolení na kandidátku Marek Školoud.

Dvojkou na kandidátce je roztocký starosta a nově i poslanec Jan Jakob, který ve Sněmovně vystřídal odstoupivšího Miroslava Kalouska. Do nedávna byl i radním Středočeského kraje pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu, na této pozici ho 22. února nahradil další příbramský zastupitel za TOP 09 Václav Švenda.  První trojlístek kandidátů za TOP 09 doplní starosta Votic Jiří Slavík. 

Komentáře