Drážkovské divadlo Hogo Fogo navázalo spolupráci s Ungeltem

DRÁŽKOV – Divadlo Hogo Fogo v Drážkově je sice stále pro diváky zavřené, nicméně za jeho dveřmi se čile pracuje na změnách termínů avizovaných představení i dalším programu.

„Situace v naší republice sice silně připomíná divadelní hru Naši furianti, ale divadlo stále ještě není možné otevřít. Věřme, že díky očkování se situace začne zlepšovat. Díky lékařům a všem zdravotníkům, kteří nemluví, ale téměř rok neúnavně a statečně činí a díky nám všem, kteří víme, že zodpovědnost je na nás,“ říká ředitelka drážkovského divadla Gabriela Falcová.

Divadlu Hogo Fogo se podařila navázat spolupráce s Divadelm Ungelt a proto mimo jiné na 3. července připravuje na  čtvrtek 3. června od 19.00 hodin v sále divadla natáčení živé rozhlasové nahrávky pro Český rozhlas Dvojka v podobě talk show Milana Heina, principála Divadla Ungelt a  jeho hostů, mezi kterými nebude chybět například Karel Roden a další. Vstupenky budou v prodeji od 1. května letošního roku.

Vedení divadla se také zatím snaží naplánovaná představení přesouvat na další termíny. „Všechny vstupenky jsou platné v nových termínech. Prosím, sledujte naše stránky,“ dodává Gabriela Falcová s tím, že divadlo si velmi váží toho, že si diváci zakoupené vstupenky ponechávaji. Všechna představení budou uskutečněna, jakmile to situace dovolí.

Nové termíny divadelních představení:

11.1. MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD přeloženo na pátek 10.9.

15.1. ZAJÍC V PYTLI přeloženo na pátek 22.10.

24.1. FILUMENA MARTURANO přeloženo na neděli 26.9.

31.1. SMÍM PROSIT přeloženo na neděli 22.8.

9.2. STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ přeloženo: so 12.6.

28.2. INTIMNÍ PŘÍBĚHY Z RÁJE přeloženo: ne 7.11.

6.3.  POLIB TETIČKU přeloženo: so 31.7.

13.3.  SMÍCH ZAKÁZÁN zrušeno (budeme vracet vstupné)

18.3. HOUSLE přeloženo: st 15.12.

28.3. ZNOVU A LÍP přeloženo: pá 15.10.

Zde se můžete podívat na loňské reportáže z Divadla Hogo Fogo v Drážkově:

 

Komentáře