Kovohutě mají nového předsedu představenstva

Foto: Kovohutě Příbram

PŘÍBRAM – Novým předsedou představenstva společnosti Kovohutě Příbram nástupnická se stal Michal Oktavian Gürtler.  Ve funkci nahradil nedávno zesnulého Milana Sládka. Před zvolením do čela představenstva byl Gürtler jmenován jeho novým členem.

Gürtler je českým rodákem žijícím ve Švýcarsku, kde absolvoval studium elektrotechniky na Federálním institutu technologie v Curychu. Před odchodem do Švýcarska studoval Fakultu elektrotechniky na ČVUT Praha. Je konzultantem v oblasti telekomunikací, pracoval 35 let pro společnost Alcatel Switzerland Ltd.

Kovohutě Příbram jsou výrobcem olova, jeho slitin a dalších výrobků, dále pak zpracovávají odpady s obsahem olova a cínu, odpadů s obsahem drahých kovů a odpadů elektrických a elektronických zařízení. Firma se zaměřuje na výkup a sběr odpadů od lidí z Příbramska a okolí. Odebírá olověné baterie, elektroodpad, osvětlovací zařízení, odpady s obsahem drahých kovů v souladu s platnou legislativou a malé baterie a víčka. Olověné baterie a další odpady se na vrátnici podniku vykupují nonstop sedm dní v týdnu.

Michal Oktavian Gürtler

Komentáře