Junior club končí tento víkend

Hudební klub Junior čeká v příštím roce rozsáhlá rekonstrukce

PŘÍBRAM – O víkendu se v Junioru clubu koná poslední Oldies. Provozovateli končí v prosinci nájemní smlouva. Město chce v příštím roce budovu na vlastní náklady opravit a po té znovu pronajmout.

Tuto sobotu mají všichni příznivci dobré muziky od 50. let až po současnost poslední šanci navštívit už tradiční oldies party. Tu víc jak deset let pravidelně rozjížděl v Junior clubu Luděk Míka alias LuDJek. O víkendu zazní jeho znělka Axel F v „Junáči“ naposled.

Klub dostal před deseti lety do pronájmu Martin Severa, který ho zrekonstruoval. Rozšířil prostory klubu o šatny i nový bar. Dařilo se mu také do Příbrami přilákat kapely zvučných jmen jako například MIG 21, Monkey Bussiness, Vypsanou fixu a další. Dával prostor ale i místním hudebníkům jako Pakáš, Origami, Bon Pari, Dexempo Šunkoflex, Annanna’s…  

Vedení města má ale o chodu tohoto hudebního klubu trochu jiné představy. Mluví se o tom, že by klub byl otevřený po celý týden, nyní bylo otevřeno především v pátek a sobotu, a měl by se svými službami zaměřit na širší veřejnost. Radnice dokonce uspořádala na toto téma besedu s žáky středních škol a devátých tříd základních škol. Po opravě budovy by se měly vrátit i koncerty. Zda se vrátí i legendární Oldies, zatím není jasné.

Komentáře