Jedna oprava u Obor skončila, další bude omezovat řidiče na cestě do Sedlčan asi týden

Foto: ŘSD

OBORY – Ředitelství silnic a dálnic dokončuje práce na mostu přes potok Strupina u Obor. Ten je v provozu už od 29. srpna, ale ještě je potřeba provést některé drobné úpravy a dokončovací práce.

Stavební práce na mostu pocházejícího z orku 1938 ŘSD zahájilo na začátku letošního dubna. „Ačkoliv stále pokračují dokončovací práce, zejména v okolí mostu, kyvadlově řízený provoz se sem už nevrátí. Jedná se o druhý most, který jsme u této obce na Příbramsku v posledních dvou letech rekonstruovali. Ten první, který se nachází na druhé straně Obor ve směru od Příbrami, jsme uvedli do provozu na konci roku 2021,“ uvedl Martin Buček z tiskového oddělení ŘSD.

ŘSD v současné době v blízkosti Obor provádí další opravu a to opravu asfaltových hutněných vrstev vozovky silnice I/18 u křižovatky se silnicí II/102 na obec Velká a Kamýk nad Vltavou. „V úseku asi jednoho kilometru plánujeme nejdéle do konce příštího týdne po polovinách vozovky vyměnit její kryt. Z tohoto důvodu je místem opravy veden provoz kyvadlově a jen řízen světelnou signalizací,“ dodal Buček.

Komentáře