Jazz zahájí cyklus koncetů v Dvořákově památníku

SVA Trio. Foto: archiv tria

VYSOKÁ U PŘÍBRAMĚ – Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě se v sobotu připravuje na zahajovací koncert hudebního cyklu Setkání s…. Tento cyklus se věnuje žánrům příbuzným vážné hudbě, a letos otevírá své brány jazzem.

Cyklus zahájí vystoupení S.V.A. Tria, složeného z tří renomovaných muzikantů: Alexey Aslamas (housle), Vladan Malinjak (viola) a Šimon Marek (violoncello). Tato formace, specializující se na jazz fusion, se těší na setkání s posluchači v Památníku Antonína Dvořáka v sobotu 27. ledna od 19:00.

S.V.A. Trio nejenže přináší do Vysoké u Příbramě energické jazzové melodie, ale také se pyšní bohatými multižánrovými zkušenostmi a vyniká autorskou hudbou. Na české hudební scéně se prosazují svým unikátním přístupem k hudbě, reflektujícím různorodé hudební vlivy a reagujícím na dynamiku života ve velkoměstě. Svůj nezaměnitelný styl nazývají „urban fusion“.

Setkání s… slibuje nezapomenutelný hudební zážitek, kde se spojí tradice vážné hudby s moderními jazzovými prvky. Vstupenky jsou k dispozici a mohou být zakoupeny přímo v Památníku Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě nebo online na webových stránkách akce.

Komentáře