Jarní prázdniny mohou děti začít s Michalem

Foto: archiv Michala Nesvadby

PŘÍBRAM – Michal Nesvadba zavítá se svým programem pro děti do příbramského divadla. Přiveze s sebou všechny svého hračky, nápady a kouzla. Děti tak mohou začít jarní prázdniny na Příbramsku se svým oblíbeným kamarádem. Představení se koná v neděli 26. února od 16 hodin na velké scéně divadla.

Zábavný pořad „Michal na hraní“ dětem ukáže, že Michal je vlastně kouzelná hračka a lze si s ním hrát podle návodu, umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát…

Naučí také děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými ze samolepicí pásky, která je u pro Michala nepostradatelný pomocník. Po vystoupení bude následovat autogramiáda a focení s Michalem Nesvadbou.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal. Děti, které nedosáhly věku dvou let a nároku na vlastní sedadlo mají vstup zdarma, ostatní musí mít platnou vstupenku. Sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P mladšího 15 let.

Komentáře