Jan Konvalinka: Letní kino bylo úspěšné

PŘÍBRAM – Letos po roční pauze promítalo opět letní kino v areálu Nového rybníka. pro veřejnost bylo připraveno celkem dvanáct promítání. Vedení města je letošní zónou spokojené.

Město prostřednictvím městského kulturního centra nyní ještě zpracovává konkrétní data za letošní sezónu, nicméně podle radnice byl provoz letního kina úspěšný. „Domnívám se, že letní sezóna byla úspěšná, co se týká počtu návštěvníků, nezaznamenal jsem žádné stížnosti buď na skladbu filml nebo na doprovodný program, případně na občerstvení,“ uvedl starosta Jan Konvalinka.

Do areálu letního kina město investovalo také v podobě nových rozvodů elektřiny a bezpečnostních řešení. „Myslím si, že se nám tato nemalá finanční investice do letního kina vyplatila a lidé si letní večery v něm užili,“ dodal starosta.

Pokud bude letní kino fungovat i v příštím roce, tak město opět počítá, že by si na jeho provoz zapůjčilo, tak jako letos, digitální promítací techniku. Pronájem zařízení vyšel město na jedno promítán na částku okolo sedmi tisíc korun.

Komentáře