I v zimě poměří síly hudební formace v dalším Souboji Kapel – Winter Edition

Souboj kapel. Foto: archiv pořadatelů

PŘÍBRAM – Zda je lepší ta nebo ona hudební skupina je vlastně věčná diskuze, nicméně se na jejím základě dá postavit program kulturní akce. To ostatně dokázal letošní Souboj Kapel v sále restaurace Na Hradbách.

V podstatě jde o soutěž amatérských hudebních kapel, kdy vítěze čekají zajímavé ceny. Akce si klade za cíl představit veřejnosti zajímavé kapely nejen z Příbramska, ale z celé ČR. Soutěž pořádají Sound Of Vitart a Ayakamon TV. 

A protože letošní červnová akce měla úspěch, rozhodli se pořadatelé, že půjdou v pravidlech filmových pokračovaní, kdy je všechno zkrátka větší a už připravují Souboje Kapel – Winter Edition Vol.1. „Rozhodli jsme se, že zvětšíme kapacitu prostoru změníme teritorium a uděláme mejdlo jako prase aneb hudební klání na úrovni. Doteď jsme tančili polku na vesnické zábavě, ale od teď budeme tančit tango nadnárodní úrovni!“ slibují organizátoři.  

 

Z prostoru „Hradeb“ se přesunuli do prostoru Bowling baru Fialka, kde se 9. prosince uskuteční další hudební klání. „Těšit se můžete na skvělou moderátorku Simču a všechny známé i neznámé tváře naší společné filharmonie, jako například 1VISH kteří se budou snažit obhájit si titul vítěze, ale nebudou to mít vůbec jednoduché,“ přibližují náplň prosincové akce.

Kromě 1VISH, se zatím můžete těšit na kapely Furt Fajn, Royal Junkyard, nebo Sklepos. Zájemci o účast v zimním kole Souboje Kapel se mohou hlásit na email:soubojkapelpribram@gmail.com

Jak to vypadalo na červnové akci se podívejte ve videu.

Komentáře