Hospoda Na Marii zve na Hospodský kvíz s Vájem

PŘÍBRAM – Hospoda Na Marii na Březových Horách se chystá hostit ve čtvrtek 5. října nezapomenutelný večer plný zábavy, znalostí a soutěže. Hospodský kvíz, který se tam koná, slibuje být skvělým zážitkem pro všechny, kteří se rádi postaví výzvě a rádi tráví čas s přáteli.

Hospodský kvíz v Hospůdce Na Marii v Příbrami je jedinečnou příležitostí pro všechny milovníky kvízů a zábavných večerů. Užijte si skvělé chvíle v příjemné atmosféře této oblíbené hospody a soutěžte o vzrušující ceny. Soutěžící budou mít před sebou neuvěřitelných 56 otázek ze všech možných oblastí, což zaručuje, že se bude jednat o test vašich vědomostí a zkušeností.

Zábavu a napětí na Hospodském kvízu bude provázet Michal „Vájo“ Pavelka, člen několika příbramských kapel, jako jsou například Výčep nebo Vládcové vesmíru. Jeho charismatický moderátorský styl zaručí, že večer bude plný smíchu a radosti pro všechny účastníky.

Vládcové vesmíru.

Abyste mohli hrát, stačí sestavit tým složený z 2-8 hráčů, vymyslet pro něj originální název a přihlásit se na tuto událost. Poté už jen stačí dorazit se svým týmem včas na místo a nechat se provést večerem moderátorem. Všechny potřebné pomůcky obdržíte na místě.

Startovné za každého hráče činí 80 korun, což je více než rozumná cena za večer plný zábavy a soutěže. Proto neváhejte a zarezervujte si místo pro svůj tým co nejdříve, protože zájem o tuto událost bývá velký.

Hospodský kvíz na Březových Horách slibuje zábavu, vědomosti a možnost vyhrát atraktivní ceny, a to vše v jedinečné atmosféře oblíbené hospody. Chcete-li se dozvědět více informací nebo najít další místa, kde se tento kvíz koná, navštivte oficiální webovou stránku www.hospodskykviz.cz.

Přijďte s rozumem a připravte se na nezapomenutelný večer plný soutěže, smíchu a přátelského rivalství na Hospodském kvízu v Hospůdce Na Marii v Příbrami. Buďte součástí této skvělé tradice a ukážete své vědomosti a dovednosti ve společnosti přátel a dalších nadšenců.

Více o příbramské akci také ZDE.

Komentáře