Fotogalerie: Zahradní slavnost ZŠ Jiráskovy sady nabídla bohatý program

PŘÍBRAM – Páteční odpoledne patřilo na ZŠ Jiráskovy sady dlouho očekávané zahradní slavnosti. Tento nezapomenutelný večer přinesl radost a zábavu nejen žákům, ale také jejich rodinám a přátelům.

Akce se zúčastnily všechny ročníky, a to včetně sedmých, osmých a devátých tříd, které se zapojily do přípravy a občerstvení. Největší díky patří právě těmto třídám, které s obrovským nadšením pomáhaly učiteli Janu Liškovi s přípravou lahodných pochoutek, jako jsou bramboráčky, palačinky a nealkoholické koktejly. Jejich nasazení a dovednosti při míchání nápojů byly obdivuhodné.

Samotná slavnost nabídla bohatý program pro všechny přítomné. Děti z družin se předvedly v hudebním vystoupení, zatímco taneční vystoupení patřilo dívkám, které se nedávno zúčastnily tanečního poháru a ve svých kategoriích vybojovaly první místo v okresním kole. Jejich úžasný talent a šarm rozzářil celou akci.

Po skončení slavnosti se ve školní aule konalo slavnostní pasování žáků pátých ročníků. Vzápětí se na jevišti objevil pěvecký sbor Jiráskáček, který svým působivým vystoupením rozproudil všechny emoce v sále. Jejich harmonie a vášeň pro hudbu byly slyšet v každém tónu.

Po celé, poněkud podmračené, odpoledne na dvoře školy se žáci z různých tříd postarali o prodej vlastnoručně vyrobených výrobků. Rodiče měli možnost nakoupit bylinky, květináče a různé další výrobky, které byly k dostání na stáncích. Výtěžek ze slavnosti každá třída použije dle svých vlastních přání a potřeb. Například jedna třída se rozhodla využít finanční prostředky z adventního jarmarku k adopci zvířete v ZOO, což byl velmi pěkný krok směrem k podpoře ochrany zvířat.

Zahradní slavnost se ukázala jako skvělá příležitost pro žáky, rodiče a učitele, aby si užili příjemné odpoledne plné radosti, soutěží a kulturního dění. Doufejme, že se tato tradice bude opakovat i v dalších letech, a že se na ni budou všichni s největším očekáváním těšit.

Komentáře