Foto dne: Tři měsíce po odstranění kolejí stále chybí chodník i veřejné osvětlení

Názory v rubrice „Váš názor“ se nemusí shodovat s názory redakce.

PŘÍBRAM – Většina řidičů projíždějící Husovou ulicí si v dubnu pochvalovala, že zmizel „zpomalovací retardér“ v podobě již nefunkčního železničního přejezdu. Nicméně i tady je ještě co „dotáhnout“…

Na odstranění kolejí se pracovalo od 1. do 15. dubna a neobešla se bez úplné uzavírky Husovy ulice v úseku od výjezdu od obchodního domu Kaufland až ke světelné křižovatce ulic Husova a K Podlesí. Rekonstrukci provádělo Ředitelství silnic a dálnic na podnět města.

Již tehdy občané zejména na sociálních sítích kritizovali podle nich neúměrnou délku uzavírky této dopravní tepny města. I naše redakce se tomuto tématu věnovala v několika videích, které můžete shlédnout níže.

Dnes nám do redakce zaslal foto čtenář František, kterému se nelíbí, že více jak tři měsíce po rekonstrukci je stále chodník u této silnice nedodělaný a demontovaná světla veřejného osvětlení vesele rezaví a zarůstají v trávě.

Podle mého názoru jsou chodníky a veřejné osvětlení v režii města a je to tedy pěkná ostuda, že ještě nejsou hotové,“ napsal k fotografiím František. „To je jako byste si koupili nové auto a tři měsíce jezdili na rezervě s ujištěním prodávajícího, že na čtvrtém kole se intenzivně pracuje, jak jsme toho svědky i u jiných staveb v Příbrami,“ dodal.

Zde jsou reportáže ve kterých jsme se věnovali rekonstrukci této ulice:

 

 

Komentáře