Dobříšské pivní slavnosti se opět vrací na náměstí Komenského

Dobříš pivní slavnosti. Foto: archiv města

DOBŘÍŠ – Čtvrtý ročník Dobříšských pivních slavností se uskuteční už tento pátek 25. srpna 2023 na nově zrekonstruovaném náměstí Komenského, které se nachází přímo v centru města.

Své nejlepší zlatavé moky letos přiveze do centra našeho města celkem devět pivovarů a minipivovarů. Návštěvníci tak budou moci ochutnat světlá, polotmavá, tmavá i ochucená piva ze sklepů lokálních pivovarů Hostomice, Zbraslavská koza, Chalupářský pivovar Višňová, zlatavé moky vzdálenějších pivovarů Cobilis, Kácov a URBAN Třebíč, ale i létající pivovary Vagabund, Fracek a Psychovar. Na akci samozřejmě nebude chybět ani dobré jídlo plné masa a slaných pochoutek, které k pivu jednoznačně patří.

„Dobříšský pivní festival pevně zakořenil na seznamu letních akcí města, je skvělé, že jeho popularita i úroveň stále stoupá. Velmi mě těší, že se nápad mezi Dobříšáky ujal a z festivalu se stává tradiční bujará rozlučka s uplynulým létem. Užijte si na zdraví,“ dodává k akci místostarosta Tomáš Vokurka, který ji vlastně vymyslel. 

Program slavností, který začíná v 15:00 hod. zahájí svým vystoupením skupina 1VISH a následně zahraje k tanci i poslechu V.I.P. BAND.

Komentáře