Zduchovice spouští mobilní rozhlas

Zduchovice.

ZDUCHOVICE – Dříve ve městech a na mnohých vesnicích ještě poměrně nedávno aktuální informace sděloval lidem obecní rozhlas. Nicméně doba pokročila a tak je potřeba změnit technologii. Nyní obce informace veřejnosti předávají pomocí aplikace Mobilní rozhlas. Do té se nyní mohou přihlásit lidé ve Zduchovicích.

Vzhledem k tomu, že na katastru vsi se nachází také rozsáhlá chatová oblast, tak služeb této aplikace mohou využít i „lufťáci“. Pomocí aplikace Mobilní rozhlas tak budou zdarma dostávat například upozornění na krizové situace, informace o dopravních uzavírkách, odstávkách vody, elektřiny apod.. Dále také pozvánky na kulturní a sportovní akce a samozřejmě novinky z dění ve Zduchovicích. S její pomocí se bude možné také účastnit rozhodování pomocí anket.

„Bydlíte, pracujete nebo se zajímáte o dění v obci Zduchovice? Zaregistrujte se do Mobilního rozhlasu a dostávejte důležité informace z naší obce pomocí SMS, e-mailů nebo zpráv do aplikace,“ zve obec k přilášení na svých facebookové stránce.

Zaregistrovat se do aplikace lze ZDE.

Komentáře