Začal prodej vstupenek na ples seniorů

foto: archiv města Příbram

PŘÍBRAM – Po loňském úspěchu prvního ročníku seniorského plesu pořádá Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram, pod záštitou radnice, jeho další ročník. Konat se bude 14. ledna 2017 od 16 hodin v Estrádním sále příbramského Kulturního domu. Hlavními hvězdami budou Václav Neckář a Věra Martinová.

Součástí vstupenky bude i zabijačkové občerstvení. To zajistil sponzor plesu.  „Tento ples je určen především pro naši starší příbramskou generaci, ale vítáni jsou i ti mladší,“ uvedla místostarostka Alena Ženíšková s tím, že po úspěchu loňského plesu se ukázalo, že akce tohoto typu v Příbrami scházela.

Celým programem bude provázet moderátor Zbyněk Loucký, kterého příbramští senioři dobře znají letošní říjnové akce Svátek seniorů. Chybět nesmí ani tombola a další hudební a pěvecká vystoupení. K tanci a poslechu zahraje kapela Bosanova.

Vstupenky na ples je už nyní možné zakoupit v Centru sociálních a zdravotních služeb města Příbram, infocentru na Zámečku nebo v Senior Pointu v areálu bývalé 8. ZŠ.  „Lístky můžete zakoupit třeba i jako dáreček pod stromeček,“ doplnila tisková mluvčí města Pavlína Svobodová.  Cena vstupného je pro držitele karty seniora 200 Kč, pro ostatní 350 Kč.

Komentáře