Vyvezení plných popelnic či kontejnerů mohou urychlit sami lidé

PŘÍBRAM – Nedávno nás někteří čtenáři upozornili na to, že popelnice pro sběr použitých kuchyňských tuků a olejů ve městě jsou plné a je potřeba je vyvézt. Podle vyjádření ředitele Technických služeb Příbram budou ty kontejnery vyprázdněné dle termínu.

Plné kontejnery či odpadkové koše jsou v Příbrami a potažmo pak na sociálních vidět poměrně často. Nicméně tento problém má podle Technických služeb i jednodušší řešení. „Zcela nechápu, proč s těmito informacemi jdou lidé nejdříve na sociální sítě nebo do novin, stačí zavolat našemu dispečerovi, který situaci začne hned řešit. Kontakt na něj najde veřejnost na našich webových stránkách v sekci svoz komunálního odpadu,“ říká ředitel Technických služeb Pavel Mácha s tím, že svoz komunálního odpadu probíhá podle harmonogramu, ale samozřejmě se může stát, že se některé nádoby na odpad naplní dříve než mají být vyvezené.

Podle něj prakticky vše, co souvisí nějak s činností Technických služeb, lze vyřešit buď pomocí jednotlivých sekcí na internetových stránkách organizace, nebo přes mobilní aplikaci Příbram v mobilu, kde lze například rychle nahlásit závady a podobně.

Webové stránky Technických služeb města Příbram najdete ZDE.

Komentáře