Vloupání do kavárny v Příbrami způsobil zloděj škodu za 16 tisíc

PŘÍBRAM – Zatím neznámý pachatel v noci, z 18. na 19. února, se vloupal do jedné z příbramských kaváren. Policie po něm pátrá.  Majitelka vyčíslila způsobenou škodu na bezmála šestnáct tisíc korun

„Největší škodu způsobil na skleněných dveřích, které rozbil, aby se do prostoru kavárny dostal – ta činila kolem deseti tisíc korun. Pak už bral zboží, které měla majitelka uskladněné ve skříni, kterou také poškodil, aby se jejích útrob dostal. Ze skříně vzal převážně alkohol a různé druhy sirupů. V součtu – i s poškozením skříně – způsobil škodu za bezmála šest tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Kriminalisté provádějí v současné době šetření, které by vedlo k objasnění skutku a zjištění konkrétní osoby, která po zavírací době do kavárny zavítala a způsobila škodu za zhruba šestnáct tisíc korun. „Pokud by měl někdo informace, které by mohly policistům pomoci s objasněním skutku, může je sdělit policistům. A to buď na linku 158, nebo na kterémkoliv policejním oddělení,“ dodala policejní mluvčí.

Komentáře