Veteráni prvomájových Petrovic přijedou už pošesté

Do Petrovic se pravidelně sjíždějí milovníci historických vozidel.

PETROVICE U SEDLČAN  – Již po šesté se v Petrovicích koná veteránský sraz nazvaný Veteráni prvomájových Petrovic (VPP). Organizační výbor AMK Milevsko ve spolupráci s obcí Petrovice připravil opět bohatý program pro všechny nadšence historických vozidel.

Letošní ročník VPP se uskuteční 1. května a bude první akcí devítidílného seriálu o Jihočeský pohár automotoveteránů. Diváci a účastníci se mohou těšit na mnoho zajímavých vozidel a překvapení.

Jednou z hlavních hvězakce bude závodník rally Josef Semerád, který se představí v rozhovoru a autogramiádě. K dobré náladě bude hrát kapela ze Sedlčan, která zajistí zábavu pro všechny návštěvníky.

Mezi vozy se návštěvníci mohou těšit i na americký autobus „Blu Byrd“, historické velocipedy a odpolední dětské soutěže. Program akce bude celodenní a začne od rána na petrovickém náměstí.

„Veteráni prvomájových Petrovic jsou skvělou příležitostí pro všechny nadšence historických vozidel, aby se sešli, sdíleli své zážitky a zároveň si užili krásný den plný zábavy. Srdečně zveme všechny, kteří se chtějí pobavit a možná i něco zajímavého objevit,“ říká velký milovník všeho, co má motor a kola, bývalý petrovický starosta a současný senátor za Příbramsko Petr Štěpánek, jenž stál u zrodu této akce.

Přijďte se tedy podívat na úžasné kousky historických vozidel, užít si zábavu a setkat se s dalšími nadšenci automobilové historie. VPP je ideální akcí pro celou rodinu, tak neváhejte a přijďte na petrovické náměstí 1. května 2023.

Komentáře