V Lesoparku Litavka bude otvřeno nové hřiště

Foto: Město Příbram

PŘÍBRAM – Zcela nové dětské a workoutové hřiště v lesoparku Litavka bude ve čtvrtek 19. srpna zpřístupněno veřejnosti. V rámci otevření nového hřiště je připraven doprovodný program a dětská minidisco.

Práce na instalaci herních prvků, stejně jako poslední terénní úpravy na dětském a workoutovém hřišti v lesoparku Litavka finišují. Od čtvrtka 19. srpna bude hřiště přístupné veřejnosti. „Lesopark Litavka je využíván jak rodinami s dětmi, tak i sportovci. Právě pro tyto dvě skupiny je nové hřiště určeno. Pro děti je zde zhruba dvacet herních prvků a sportovci mají ve městě další workout prostor na cvičení. Nové hřiště jednoznačně patří k těm největším, které v Příbrami máme, a věřím, že udělá radost všem návštěvníkům lesoparku. Na čtvrtek 19. srpna je u příležitosti otevření hřiště pro malé návštěvníky připraveno dětské odpoledne,“ zve starosta Jan Konvalinka.

Dětské odpoledne u příležitosti zpřístupnění nového hřiště se koná ve čtvrtek 19. srpna v čase od 16 do 18 hodin. Připraveny budou tvořivé dílničky s „animáky“ ze Sportovních zařízení města Příbram a chybět nebude ani minidisco.

Komentáře