TURBO PIZZA vyhořela, přesto se tím její tým nenechá odradit a pobočku znovu otevře

PŘÍBRAM – Ve čtvrtek v nočních hodinách došlo v Pražské ulici k požáru nedávno otevřené provozovny TURBO PIZZA. Škoda byla vyčíslena na na 1,5 milionu korun a příčiny požáru se prošetřují, policie nevyloučila cizí zavinění. Přese všechno se tým TURBO PIZZA nevzdává a slibuje že pobočku znovu otevře.
 
 
 
 
„Včerejší probuzení pro nás bylo jedno z nejhorších v našich životech. Pouhý 1 den jsme se společně s vámi mohli těšit z otevřených dveří naší nejnovější pobočky v Příbrami. Ta se dnes v noci stala terčem neznámých žhářů, jak jste mohli zaznamenat v médiích,“ uvádí tým TURBO PIZZA na svých stránkách.
 
 
 
„Děkujeme zasahujícím složkám a také všem lidem za desítky povzbuzujících zpráv. Jsme rádi, že se požár nerozšířil na okolní budovy a napáchal pouze majetkové škody. Naše podnikání začalo v roce 2010 na malé pobočce na Kladně, kde jej založili 2 kamarádi, kteří si tak splnili svůj sen. Od té doby je naše podnikání férové a čisté, a i když nám jej teď neznámé osoby zašpinily, my se nenecháme odradit a pobočku znovu otevřeme,“ dodávají provozovatelé občerstvení.
 
 

Komentáře