Tři sestry dorazí do Příbrami se Sudovou přitažlivostí a Harlejem

Foto: archiv kapely Tři sestry

PŘÍBRAM – Kultovní kapela Tři sestry vyrazila na své tradiční podzimní turné s názvem Sudová přitažlivost II. I tentokrát vyjíždějí do kulturních domů a sportovních hal se spřátelenými soubory. Nejinak tomu bude i na začátku prosince v Příbrami.

Letos na turné Fanánka a jeho partu doprovází hned tři kamarádské kapely – Alkehol, Trautenberk a Harlej. Ovšem protože i tyto hudební soubory mají nabité diáře, tak se na jednotlivých štacích střídají. Trautenberk v Příbrami vystoupil nedávno, konkrétně 17. listopadu a tak se v příbramské sportovní hale fanoušci mohou těšit na Tři sestry podpořené kapelou Harlej.

„Na společné turné se Sestrama se těšíme už dlouho, původně jsme měli spolu vyrazit na podzim 2020, ale to kvůli omezením nevyšlo, takže to vyjde teď. Máme v Harleji Sestry rádi, takže se těšíme na prima koncertní mejdan. Doufáme, že přijde řada i na společný duet Tomáše se Supicí, která nám výborně zahostovala na našem posledním CD,“ říkají členové kapely Harlej před příbramským vystoupením.

Také členové Sester se na koncert, který nabídne čtyři hodiny živé hudby, těší a pro fanoušky si připravili léty prověřené hity, doplněné o vzájemné hostování a nějakou tu společnou hospodskou písníčku. „Není nad to mít na pódiu parťáky, se kterými začíná večírek již při zvukovce. Na naše společné hraní máme plno krásných vzpomínek, takže víme, do čeho jdeme a nemůžeme se dočkat! Těšte se na naše „best of“, několik překvapení a hlavně – na oslavu z osobních setkání a čiré radosti z pití a koncertování,“ vzkazují Sestry v čele s Lou Fanánkem Hagenem.

Příbramský koncert Tří sester a kapely Harlej se koná v sobotu 3. prosince ve sportovní hale od 19 hodin, vstup do haly bude otevřený od půl šesté večer.

 

Komentáře