Transformers se chystají do Příbrami

Foto: archiv pořadatelů

PŘÍBRAM – Do Příbrami se chystají Transformers. Na jejich show se můžete těšit v lednu, konkrétně v sobotu 13. ledna 2024. K vidění budou realističtí roboti Transformers, takoví jako z filmového plátna.

Tito ohromující hrdinové doslova ožijí na jevišti. Měří neuvěřitelných 2,9 metru, a co je nejlepší, mluví, při show střílí z obřího kouřového kanonu a představí vám něco, co jinde neuvidíte. Vaše děti budou nadšené a uneseny tím, co budou moci vidět.

Po velkolepé podívané na pódiu se s každým dítětem osobně setkají a dokonce se s nimi vyfotí. To zaručeně zanechá trvalý dojem na všechny malé návštěvníky.

Tato interaktivní show není jen pro děti, které by jinak musely dlouhé hodiny sedět a zírat do tmy. Děti jsou přímou součástí dění na pódiu. Plní pohybové úkoly, „aktivují“ Energon a pomáhají dobru zvítězit nad zlem. To všechno díky interaktivnímu prostředí, které show nabízí.

A co ještě víc, po skončení show se všichni tři roboti přijdou mezi děti a osobně se s nimi setkají. To je zážitek, který si rozhodně nenecháte ujít.

S Transformery se v Příbrami můžete setkat v sobotu 13. ledna 2024 na show gigantických robotů na velké scéně příbramského divadla. Předprodej vstupenek v síti SMStiscket

Komentáře