SZM připravují jarní příměstský tábor

Foto: archiv SZM Příbram

PŘÍBRAM – Jarní prázdniny jsou sice ještě poměrně daleko, nicméně Sportovní zařízení města už nyní připravují pro děti jarní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Příměstský tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu.

Jarní Sportovní příměstský tábor pořádá organizace v termínu od 11. do 15. března a v programu, který se bude konat každý den od 8 do 15:30 hodin, bude zahrnuté plavání a hry ve vodě, bruslení, pohybové a míčové hry či výtvarné tvoření. „Děti lze přihlásit buď na celý tábor, nebo jen na jednotlivé dny. V případě plné obsazenosti však budou preferovány přihlášky na celý týden.  Tábor je určený pro děti od 6 do 14 let a kapacita je omezena na 30 dětí,“ uvedla tisková mluvčí SZM Miroslava Poláková.

Děti je možné přihlásit v kanceláři Aquaparku Příbram, vchod zezadu budovy, kde si rodiče mohou vyzvednout přihlášku, kde najdou podrobný program, více informací a pokyny k platbě. Přihlášku si lze také stáhnout na webu www.szm.pb.cz.

Vyplněné přihlášky budou přijímány od pondělí 4. února v kanceláři příbramského bazénu nebo e-mailem na Polakova@pb.cz, až do naplnění kapacity tábora. Přihlášky zaslané před stanoveným termínem nebudou evidovány.

 

Komentáře