Sezona farmářských trhů v Příbrami odstartuje 16. března

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – Od soboty 16. března až do prosince se opět rozjíždí oblíbená sezona farmářských trhů v Příbrami. Každou první a třetí sobotu v měsíci se Dvořákovo nábřeží promění v centrum regionálních pochoutek a řemeslných výrobků.

Farmářské trhy v Příbrami jsou zdejší tradicí a v letošním roce se opět chystají na lákavé nabídky. První setkání s farmářskými trhy si můžete zapsat do kalendáře na 16. března. Kromě bohaté palety místních produktů a řemeslných dílen pro všechny generace, připravují organizátoři také na první letošní farmářské trhy velikonoční dílničku pro děti. Ty si budou moci vyrobit vlastní pomlázku nebo ozdobit kraslice.

Letos se můžeme těšit i na novinku, kterou je tzv. posezení pod stromy. Návštěvníci si tak budou moci vychutnat kávu doprovázenou sladkým či slaným občerstvením, čímž si nabijí energii na celý den.

Prodejci, řemeslníci a pěstitelé, kteří by chtěli být součástí farmářských trhů, se mohou přihlásit na e-mailové adrese trhy@pribram.eu.

V loňském roce se do nabídky přidaly také bleší trhy a podle slov starosty Jana Konvalinky, zaznamenaly velký úspěch. Proto se budou konat i letos. První termín je stanoven na 6. dubna na náměstí T. G. Masaryka, další pak na 1. června a 7. září.

Farmářské trhy v Příbrami jsou ideálním místem k poznávání regionálních produktů, setkávání se s místními výrobci a prožívání příjemných chvil s rodinou a přáteli. Těšit se můžete na pestrou nabídku a příjemnou atmosféru, kterou tyto trhy každý měsíc nabízejí.

 

Komentáře