Sauna na Novém rybníku reaguje na zpětnou vazbu návštěvníků a upravuje provozní dobu

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Sauna v areálu Nového rybníka v Příbrami přichází se změnou v provozní době na základě zpětné vazby svých návštěvníků. Od 2. října se nově bude řídit rozvrhem, který přispěje k lepšímu využití tohoto oblíbeného zařízení.

Střídání vstupů do sauny pouze pro muže a ženy bylo dosud téměř nevyhnutelné, ale díky této provozní změně se vedení Sportovních zařízení města Příbram (SZM) rozhodlo reagovat na potřeby návštěvníků. „Jsme si vědomi, že jsou zde stále věci, které můžeme zlepšovat, a zpětná vazba našich návštěvníků je pro nás zásadní a děkujeme za ni. Doufáme, že tímto krokem rozšíříme návštěvní možnosti pro co nejvíce cílových skupin,“ říká ředitel SZM Jan Slaba.

Sauna je v budově plavčíkárny. Foto: SZM Příbram

 

Nová provozní doba sauny na Novém rybníku bude následující: Pondělky a čtvrtky budou vyhrazeny výhradně pro muže, zatímco úterky a pátky budou patřit ženám. Otevírací doba ve všední dny bude od 14:00 do 21:00 hodin. Středy a víkendy budou sloužit pro soukromé pronájmy, které je třeba si dopředu rezervovat. Tento provozní režim bude platit i ve svátky.

Tato změna v provozu umožní návštěvníkům sauny v areálu Nového rybníka lépe plánovat své návštěvy a zároveň sníží energetickou náročnost provozu zařízení. Sauna se tak díky této inovaci bude lépe koordinovat s vstupy do samostatných saun pro muže a ženy v Aquaparku Příbram.

Pokud máte zájem o rezervaci nebo další informace, kontaktujte recepci areálu Nový rybník na telefonním čísle +420 702 020 735.

Více informací o provozních změnách a saunových službách naleznete na webové stránce szm.pb.cz.

Nová provozní doba:

Pondělí, Čtvrtek – vstup MUŽI (14:00 – 21:00)

Úterý, Pátek  – vstup ŽENY (14:00 – 21:00)

Středa, Sobota + Neděle  – privátní vstup na objednání

Pronájem privátní sauny je možný od dvou osob na dvě hodiny, a to v časech 10:00–12:00, 13:00-15:00, 16:00-18:00, 19:00-21:00 hodin.

Komentáře