Podzim v Eduarts aneb mějte s námi „Dobrý den!“

Nové vzdělávací centrum Eduarts nabízí krásné prostory i bohatý rozvrh pro děti i dospělé Foto: Karolína Šejnová

PŘÍBRAM – Ve městě začalo fungovat nově otevřené vzdělávací centrum Eduarts.

Jsme dvě mamky předškoláků a školáků mladšího věku. Rad k výchově v průběhu růstu našich dětí jsme dostaly dost – vyžádané i ty nevyžádané. Asi stejně, jako všichni rodiče, ale řešení každodenních situací s milovanými ratolestmi – od zdravé výživy po jejich zdravý vývoj až ke zprofanované Nerudovské otázce „Kam s ním?“ (myšleno s dítětem, kterému je X let, chceme ho zabavit, jemně vzdělávat, ale také si to s ním užít nebo – po dobu jeho aktivit – mít čas pro sebe) – na to je „každá rada drahá…“

Mít jedno místo a tam vše vyjmenované „odbýt“. To se jevilo jako sen, ale … Povedlo se uzpůsobit nově zrekonstruovaný prostor požadavkům našim i nutným kolaudačním předpisům, zapojily jsme všechny, kdo se dali, a od 4. září jsme na adrese: náměstí T. G. Masaryka, č.p. 152, Příbram, 261 01 zahájily provoz.

Eduarts – je složeni slov edukace, vzdělávání a umění. Chceme našimi aktivitami pomoci rodinám děti smysluplně vzdělávat (kurzy angličtiny, logopedie, rozvoj grafomotoriky, doučování, příprava na střední školy – nácviky testů Cermat, atd), ale také s nimi dělat činnosti pro radost, které rozvíjejí kreativitu i pohybovou zdatnost batolat, předškoláků i dětí mladšího školního věku a koneckonců – i jejich doprovodu.

foto: Karolína Šejnová

Proto u nás najdete kroužky Tvořivé ručičky, Hravou gymnastiku, Jógu pro děti, Ruka, tužka, pastelka a mnohé další.

A ty „Chytré rady“ – to jsou naše semináře a workshopy pro dospělé, kteří se si občas, při vychovávání svých dětí, potřebují s někým fundovaným promluvit a dostat odpověď na řešení své konkrétní situace A proto jsme např. na říjen, do prostor našeho centra, pozvaly MUDr. Pelikánovou na seminář o imunitě v dětském věku nebo Mgr. Evu Burešovou, speciální pedagožku, na seminář Učení není jen škola – kariérové poradenství.

Veškeré chystané akce na říjen naleznete na našich webových stránkách.

Od října máme v nabídce také Fit jógu pro maminky, Orientální tanec a Kruhový trénink.

Komplexnost našich aktivit i připravovaných akcí najdete na našich webových stránkách www.eduarts.cz nebo přímo u nás v centru Eduarts. Naší nejbližší akcí je například Veselá sobota s Eduarts pro maminky a děti…

foto: Karolína Šejnová

Eduarts nabízí i mnohem více…

A pokud se „hrozíte“ nadcházející dětské oslavy či party v malém bytě nebo likvidování jejích následků – i s tím vám můžeme pomoci: prostor cowork je vybaven nejen pro čekající rodiče, až si děti užijí svůj kroužek nebo výuku, ale je k dispozici právě pro dětské oslavy a dospělácké akce. Prostor si také můžete pronajmou např. pro firemní akci nebo soukromou pracovní událost.

Těšíme se na vaši návštěvu u nás, na vaši účast při akcích podzimu i adventu a budeme rády, pokud s námi budete mít Dobrý den!

Více informací naleznete na webu www.eduarts.cz, na sociálních sítích Eduarts nebo můžete napsat na e-mail zeptejse@eduarts.cz.

 

Tereza Kompánková a Barbora Slavkovská

 

Komentáře