Radost Příbramáčkům bude zítra s dětmi tvořit v Pivovaru Podlesí

PODLESÍ – V sále Pivovaru Podlesí se v neděli odpoledne koná Podzimní tvoření pro děti a jejich rodiče. Akci tradičně pořádá Spolek Radost Příbramáčkům. Výtěžek z akce je určený na činnost spolku, který pomáhá sociálně slabým rodinám, nemocným dětem či rodinám, které postihla nenadálá událost.

Děti si budou moci vyrobit krásné podzimní i další výrobky a použít je na výzdobu svých domů,pokojíků nebo věnováním někomu blízkému. „Součástí celého dne je i burzička knížek a letos i bazárek hraček, nového oblečení, potřeb pro děti a podobně. Těšit se můžete i na prodej dobrot jako budou perníková lízátka, minipizzy, domácí houstičky a mnoho dalšího. Přijďte si užít krásnou neděli a zároveň podpořit aktivity našeho spolku,“ zve na akci jeho předsedkyně Jana Puklová Havelková.

Samotný program začíná ve 14 hodin. Vstupné je 150 korun, ale hradí se pouze za dítě, jeho doprovod může přispět dobrovolným vstupným. V ceně vstupenky je veškerý materiál, který budou děti na akci používat.

Loni se spolku Radost Příbramáčkům na vstupném, z burzy dětských knížek a i do připravené kasičky na dobrovolné příspěvky podařilo celkem vybrat částku 10 258 korun. Výtěžek z celého odpoledne i letos stejně jako loni poputuje na transparentní účet spolku. „Peníze použijeme na pomoc dětem nebo pro situace rodin, které postihla nějaká nečekaná událost jako například požár a podobně,“ prozradila předsedkyně spolku.

Komentáře