Prodej vstupenek na Čertovsky pekelný Novák začne příští týden

PŘÍBRAM – I letos na začátku prosince chystají Sportovní zařízení města Příbram tradiční akci s čerty a Mikulášem na Novém rybníku. Uskuteční se 2. prosince od 15:30 do 18:30 a vstupenky na ní si budete moci zakoupit už brzy.

Program letošního ročníku akce Čertovsky pekelný Novák je opět velmi pestrý a bohatý. Kromě tradičních čertů, Mikuláše a andělů, dorazí také kníže pekel Lucifer v pekelném kočáře s průvodem českých čertů a čertic. Návštěvníci nebudou ani letos ochuzeni o slavnostní rozsvícení vánočního stromu a velkolepý ohňostroj. Mikuláš s andílky rozdá dětem mikulášskou nadílku, chybět nebude bohatý program pro děti na pódiu, hudební vystoupení, tvořivé dílny, vánoční trh, fotokoutky, betlém, peklo s gulášem a opékáním buřtů zdarma.

Pro velký zájem bylo SZM nuceno zavést na tuto akci vstupné.V minulých letech se akce účastnilo až 4000 osob a proto letos organizace zavádí vstupenky v ceně 70 korun. Důvodem pro zpoplatnění akce je ekonomická udržitelnost. “Se zpoplatněním některých našich akcí v Areálu Nový rybník jsme začali už v loňském roce, důvod je jednoduchý. Chceme si udržet kvalitu, což při současných cenách a s ohledem na velké množství pořádaných akcí nejsme schopni financovat pouze v rámci rozpočtu,“ vysvětluje důvod tohoto opatření ředitel SZM Příbram Jan Slaba.

Vstupenky budou v prodeji od 10. 11. na recepci Zimního stadionu Příbram, od 7:00 hodin. V prodeji bude 2000 lístků a budou rozděleny na tři vstupy, tak aby se netvořily velké fronty. Pokud se vstupenky v předprodeji vyprodají, na místě už k dispozici nebudou. „S ohledem na návštěvnost předchozích ročníků a omezený počet vstupenek, všem vřele doporučuji, koupit si lístek včas. Může se totiž stát, že brzy nebudou. Vloni bylo 1800  vstupenek pryč za dva dny, “ dodává Jan Slaba s tím, že důvodem omezení počtu návštěvníků je zajištění dostatečného komfortu a plynulost organizace akce.

 

Komentáře