Přijďte si o víkendu dobít baterky do Svatohorských sadů

PŘÍBRAM – V sobotu 29. června si obyvatelé Příbrami i návštěvníci města mohou užít den relaxace v malebných Svatohorských sadech. Tato akce, pojmenovaná „Relax ve Svatohorských sadech“, slibuje příjemný únik od shonu každodenního života.

Organizátoři se nadmíru snažili vytvořit pro účastníky opravdu příjemný zážitek. Na akci bude plně vybavený bar, kde si mohou návštěvníci vychutnat domácí limonády, míchané nápoje, čepované pivo a další osvěžující dobroty. Pro chuťové pohárky všech přítomných se bude na grilu točit vepřová kýta.

Slavnostní atmosféru zpestří i dovednostní hry, které nebudou určeny pouze pro děti, ale i pro dospělé. Tento výlet je tak ideální pro rodiny hledající společné chvíle radosti.

„Zveme vás, abyste na chvíli upustili od každodenního spěchu a stresu a nechali ho tentokrát na nás. Přijďte si užít s námi pohodový den v klidné atmosféře Svatohorských sadů, které nabízejí dechberoucí výhledy na Příbram a okolí,“ zvou pořadatelé, slibující nezapomenutelný zážitek.

Rodinná zábavná akce „Relax ve Svatohorských sadech“ se uskuteční v sobotu 29. července  od 14 hodin. Označte si tedy tento termín v kalendáři a připravte se na den plný radosti, smíchu a klidu v okolí dominanty města Svaté Hory.

Komentáře