Příbramští hokejisté přivezli z Mostu cenné body

MOST/PŘÍBRAM – Příbramský hokejový tým triumfoval nad Mosteckými Lvy v jejich domácím prostředí v posledním zápase venkovní série, když zvítězil 4:2. Tato výhra posouvá Příbram do vedení s plným počtem bodů, což svědčí o jejich stabilním výkonu.

Baník se dostal do vedení během první třetiny, kde Lukáš Hosnedl, brankář Lvů, vynikl zastavením několika nebezpečných pokusů Příbrami. Přestože se domácí snažili vyrovnat tlak, jež na ně hosté z hornického města neustále vyvíjeli, ujala se nakonec právě Příbram vedení díky gólům Daniela Krejčího a Tadeáše Pinkase.

Druhá třetina pokračovala ve stejném duchu, s Příbramí držící vedení a soupeřem, který se snažil odpovědět. Pinkas přidal svůj druhý gól utkání, zatímco Krejčí se trefil potřetí, čímž posílil vedení Příbrami na 4:0.

I přes tlak Mostu se podařilo Příbrami udržet své vedení až do závěrečné třetiny, kde se domácí tým konečně prosadil. O první snížení se postaral Berčík, který se šikovně protáhl kolem obránců Příbrami a dobrou střelou propálil Šorfa. Povzbuzený domácí celek se ale dostal ke druhé brance až 56. minutě, kdy chybné rozehrávky využil Jindra a snížil na 2:4. Nicméně, i přes jejich snahy o obrat, nedokázali překonat pevnou příbramskou obranu a Baník si tak odnáší čtvrtou výhru v řadě.

Příbramský tým ukázal svou sílu a schopnost hrát jako tým, což je důležité pro jejich úspěch v dalších zápasech sezóny. Série venkovních zápasů byla pro ně úspěšná a nyní se budou připravovat na další výzvy v domácím prostředí.