Příbramští Bobcats otevřeli sezónu výhrou

Foto: Bobcats Příbram

PŘÍBRAM – Letošní rok je ve znamení velkých změn pro klub Příbram Bobcats. Pod vedením nového trenéra Augieho Stevense nastupují v druhé lize, ve které budou zápasit o svoje místo na slunci a kde je můžete podpořit už tuto neděli.

Šest týmů, osm zápasů a cestování po celé republice. Příbram Bobcats otevřeli sezónu první výhrou proti Hradec Králové Dragons, které porazili 6:21.

Zeptali jsme se Augieho, na jeho pocity z prvního zápasu: „Jsem opravdu velice pyšný, co se hráči dokázali naučit za krátké období jednoho měsíce, který jsem s nimi strávil. Instalovali jsme kompletně nové útočné i obranné schéma a jsem spokojený s tím, jak se nám podařilo hru aplikovat.“

Co se týče zápasu v Hradci, do první poloviny byly síly na obou stranách vyrovnané a do šaten se odcházelo za stavu 6:7, kdy Příbram Bobcats vedli o jediný bod. V druhé polovině příbramští výrazně těžili z několika faulů, kterých se jejich protihráč dopustil a netrvalo dlouho, než byli Dragons potrestáni spoluprací příbramských juniorských nadějí Vokurky a Tesaříka. Dalším skórujícím hráčem byl reprezentant Daniel Vitiš.

„Jsem nadšený, kolik potenciálu máme u našich hráčů, těším se na práci s celým týmem a na to, kam se celá organizace může posunout,“ dodává trenér Stevens.

Příbramský tým můžete přijít podpořit tuto neděli 28. dubna od 14 hodin na umělé trávě 1. FK Příbram.

Komentáře