Příbram má další „kino“

Foto: Divadlo A. Dvořáka Příbram

PŘÍBRAM – Milovníci filmového umění mají nyní jedinečnou příležitost spojit pohodlí domova s kouzlem kinematografie. Na malé scéně příbramského divadla je nyní k dispozici nové přenosné promítací plátno o rozměrech 5 x 3 metry.  Jeho využití je možné také v divadelním klubu. Tuto inovaci můžete sami vyzkoušet koncem října na Středočeských ozvěnách 11. ročníku Noir Film Festivalu.

Díky přenosnému promítacímu plátnu je tak v prostorách malé scény či divadleního klubu promítat i menší klubové filmy. Tak jako například chystané Středočeské ozvěny letošního ročníku Noir Film Festivalu, který koncem října nabídne právě na malé scéně a v „Déčku“ snímky Nebudou mi věřit, Bulvární plátek, Půlnoční mše či Eso v rukávu. Atmosféra festivalu, spolu s vynikajícími filmy, vytvoří nezapomenutelný zážitek pro všechny filmové nadšence.

Pro ty, kteří by si chtěli užít tento nevšední zážitek i mimo festival, je k dispozici možnost pronájmu tohoto přenosného plátna. Takže pokud plánujete pořádat domácí kino pro přátele a rodinu, školní promítání nebo jinou společenskou událost, můžete využít tuto službu a udělat z vaší události nezapomenutelný zážitek.

Pro bližší informace ohledně pronájmu a dalších podrobností ohledně promítacího plátna se obracejte na vedoucího estrádního sálu a kina, Martina Machaty, na e-mailové adrese martin.machata@divadlopribram.eu nebo telefonním čísle 608 141 317.

Zkrátka, díky tomuto přenosnému plátnu máte možnost si užít kvalitní filmový zážitek na vlastní kůži i u klubových snímků.

Komentáře