Příbram i letos připravila knížku slev pro návštěvníky památek a dalších zařízení

PŘÍBRAM – Knížka plná výhod, to je Příbramská zážitkovka, která je i letos připravena pro návštěvníky příbramských památek, sportovišť, návštěvnických míst nebo stravovacích a ubytovacích zařízení.

Příbramská zážitkovka funguje na principu slev a výhod. Získat ji mohou návštěvníci Hornického muzea, Svaté Hory, Galerie Františka Drtikola, Sportovních zařízení města nebo Domu Natura při zakoupení plného vstupného.

„Projekt funguje ve stejném režimu jako v loňském roce, kdy měl u návštěvníků velký úspěch. V naší Příbramské zážitkovce je celkem 28 kuponů, na které je možné čerpat slevy na vstupném u výše uvedených organizací nebo na občerstvení či ubytování. Byli bychom rádi, aby zážitkovka přispěla k tomu, aby návštěvníci v našem městě strávili více času nebo se opakovaně vraceli,“ přiblížil princip Příbramské zážitkovky starosta Jan Konvalinka.

Zážitkovka je vytvořena obdobně jako v loňském roce, jednu změnu v ní ale najdete. Brožura je doplněna odkazem na krátký dotazník, a ten má za úkol zjistit základní informace o tom, co do našeho města turisty láká a kolik času pobytu v našem městě věnují. Vyplněním dotazníku se respondenti zařadí do soutěže o zajímavé ceny, mezi kterými jsou knihy, poukázky na občerstvení a propagační materiály města.

Komentáře