Policie hledá svědky dopravní nehody u Jablonné

JABLONNÁ – Příbramští dopravní policisté prošetřují havárii osobního vozidla, která se stala u Jablonné na Příbramsku. V souvislosti s tím se obrací s prosbou na veřejnost a hledají případné svědky události.

K nehodě došlo letos 21. července krátce před čtvrtou hodinou odpoledne na silnici II/118. „Řidička osobního vozu Škoda Octavia tam z dosud nezjištěných příčin sjela do silničního příkopu a následně narazila do betonového propustku. Při nehodě se lehce zranila a z místa ji odvezla Zdravotnická záchranná služba k ošetření do Oblastní nemocnice Příbram,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Policisté zjišťují, jak k nehodě došlo a hledají její svědky. Podle zjištěných informací se totiž řidička sedící za volantem Škody Octavie měla vyhýbat neznámému protijedoucímu vozidlu, jehož řidič předjížděl cyklisty. V důsledku toho pak z vozovky úplně vyjela a skončila v příkopu.

Z tohoto důvodu hledají policisté nejen případné svědky této kolize, tedy například řidiče, kteří tuto situaci viděli, nebo ji zaznamenaly palubní kamery jejich vozů, tak i řidiče neznámého vozu či cyklisty, které měl protijedoucí řidič předjíždět. „Informace je možné sdělit policistům prostřednictvím linky 158, ti je následně předají dopravním policistům, kteří se prověřováním této nehody zabývají,“ dodává policejní mluvčí.

Komentáře